MENU

Kontakty

Sídlo firmy

i-tec Technologies s.r.o.
Kalvodova 2
709 00 Ostrava

IČ: 64086551
DIČ: CZ64086551

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 13564.

Provozovna

i-tec Technologies s.r.o.
Teslova 2
702 00 Ostrava

Otevírací doba
Po – Pá: 8:00 – 16:30

Osobní odběry zboží
Po – Pá: 8:30 – 16:00

+420 735 750 450 (Technická podpora)
+420 731 441 204 (Back Office)
sales@i-tec.cz (Obchodní oddělení)
support@itecproduct.com (Technická podpora)
  • Vedení
  • Obchodní oddělení
  • Marketingové oddělení
  • Technické oddělení
  • Účetní oddělení

Jiří Lepka

Obchodní ředitel
jiri.lepka@i-tec.cz +420 603 459 640

Szymon Kropka

Vedení obchodu Polsko
skropka@i-tec.pl +48 513 168 695

Petra Juránková

Vedoucí Back-office
petra.jurankova@i-tec.cz +420 596 637 130 +420 731 441 204

Jiří Lepka

Obchodní ředitel
jiri.lepka@i-tec.cz +420 603 459 640

Szymon Kropka

Vedení obchodu Polsko
skropka@i-tec.pl +48 513 168 695

Ing. Tomáš Bína

Obchodní manažer, distribuce, retail a B2B, Česká republika
tomas.bina@i-tec.cz +420 596 637 121 +420 733 484 574

Mark Mills

Sales Manager, UK
mark.mills@i-tec.cz +49 175 406 0410

Geert Meulenbelt

Sales Supervisor, France & Benelux
geert.meulenbelt@i-tec.cz +33 627 335 680

Christophe Gaborit

Direction commerciale, France
christophe.gaborit@i-tec.cz +607 618 262

Hakim Lekehal

Channel Account Manager, France
hakim.lekehal@i-tec.cz +33 652 001 052

Olivier Calmet

Sales Manager, Belgium & Luxembourg
olivier.calmet@i-tec.cz +32 (0) 473 757 546

Hormoz Vardeh

Sales Manager, D.A.CH.
hormoz.vardeh@i-tec.cz +49 178 358 8496

Agustin Cullell

Sales Manager, IBERIA
agustin.cullell@i-tec.cz +34 619 723 627

Dimitri Reytjens

Sales Manager, Netherlands
dimitri.reyntjens@i-tec.cz +32 491 648 924

Vojtěch Hodeček

Vedoucí marketingového oddělení
vojtech.hodecek@i-tec.cz +420 731 441 207

David Rechtoris

Vedoucí technického oddělení
support@itecproduct.com +420 596 637 125 +420 737 245 833

Liduše Pchalková

Účetní
info@i-tec.cz
Napište nám
Chcete se nás na něco zeptat? Nenašli jste to, co jste hledali? Napište nám.

Společnost i-tec Technologies s.r.o. shromažďuje osobní údaje uvedené v tomto formuláři za účelem splnění Vašich požadavků. OÚ ukládáme po dobu 6 měsíců od data přijetí. Více o ochraně osobních údajů se dočtete v Prohlášení o GDPR. Z databáze se můžete odhlásit zasláním emailu na support@itecproduct.com.



    Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem splnění mých požadavků.

    hp-spoluprace-bg.png (193 798 bytes)
    Spolupracujte s námi
    Jste prodejce výpočetní techniky? Rozšiřte svůj sortiment i o naše výrobky.