MENU

Contacteer ons

Zetel van de firma

i-tec Technologies s.r.o.
Kalvodova 2
709 00 Ostrava

Btw-nummer: CZ64086551

De vennootschap is ingeschreven in het handelsregister bijgehouden door Krajský soud in Ostrava, sectie C, nummer 13564.

Vestiging

i-tec Technologies s.r.o.
Teslova 2
702 00 Ostrava

Openingstijden
Ma – Vr: 8:00 – 16:30

Persoonlijke afname van goederen
Ma – Vr: 8:00 – 16:00

+420 735 750 450 (Technische ondersteuning)
+420 731 441 204 (Back Office)
sales@i-tec.cz (Commerciële dienst)
support@itecproduct.com (Technische ondersteuning)
  • Directie
  • Commerciële dienst
  • Marketing afdeling
  • Technische dienst
  • Dienst Boekhouding

Jiří Lepka

Sales director
jiri.lepka@i-tec.cz +420 603 459 640

Szymon Kropka

Zakelijk beheer Polen
skropka@i-tec.pl +48 513 168 695

Petra Juránková

Leidinggevende BackOffice
petra.jurankova@i-tec.cz +420 596 637 130 +420 731 441 204

Jiří Lepka

Sales director
jiri.lepka@i-tec.cz +420 603 459 640

Szymon Kropka

Zakelijk beheer Polen
skropka@i-tec.pl +48 513 168 695

Ing. Tomáš Bína

Commerciële manager, distributie, retail a B2B, Tsjechische Republiek
tomas.bina@i-tec.cz +420 596 637 121 +420 733 484 574

Mark Mills

Sales Manager, UK
mark.mills@i-tec.cz +49 175 406 0410

Geert Meulenbelt

Sales Supervisor, France & Benelux
geert.meulenbelt@i-tec.cz +33 627 335 680

Christophe Gaborit

Direction commerciale, France
christophe.gaborit@i-tec.cz +607 618 262

Hakim Lekehal

Channel Account Manager, France
hakim.lekehal@i-tec.cz +33 652 001 052

Olivier Calmet

Sales Manager, Belgium & Luxembourg
olivier.calmet@i-tec.cz +32 (0) 473 757 546

Hormoz Vardeh

Sales Manager, D.A.CH.
hormoz.vardeh@i-tec.cz +49 178 358 8496

Agustin Cullell

Sales Manager, IBERIA
agustin.cullell@i-tec.cz +34 619 723 627

Dimitri Reytjens

Sales Manager, Netherlands
dimitri.reyntjens@i-tec.cz +32 491 648 924

Vojtěch Hodeček

Hoofd Marketingafdeling
vojtech.hodecek@i-tec.cz +420 731 441 207

David Rechtoris

Hoofd Technische dienst
support@itecproduct.com +420 596 637 125 +420 737 245 833

Liduše Pchalková

Boekhouder
info@i-tec.cz
Schrijf ons
Wenst u ons iets te vragen? Hebt u niet gevonden waarnaar u op zoek was? Schrijf ons.



    hp-spoluprace-bg.png (193 798 bytes)
    Werk met ons samen
    Bent u verkoper van computertechniek? Breid uw assortiment met onze producten uit.