MENU

Kontakt

Adres rejestrowy firmy

i-tec Technologies s.r.o.
Kalvodova 2
709 00 Ostrava

Numer VAT: CZ64086551

Firma jest zarejestrowana w rejestrze handlowym prowadzonym przez Sąd Okręgowy w Ostrawie, dział C, wpis C 13564

Adres siedziby firmy

i-tec Technologies s.r.o.
Teslova 2
702 00 Ostrava

Godziny pracy
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:30

Osobisty odbiór towaru
Poniedziałek – Piątek: 8:30 – 16:00

+420 735 750 450 (Pomoc techniczna)
+420 731 441 204 (Back Office)
sales@i-tec.cz (Dział Sprzedaży)
support@itecproduct.com (Pomoc techniczna)
  • Zarząd
  • Dział Sprzedaży
  • Dział Marketingu
  • Dział Techniczny
  • Dział Finansowy

Jiří Lepka

Sales director
jiri.lepka@i-tec.cz +420 603 459 640

Szymon Kropka

Country Manager, Polska
skropka@i-tec.pl +48 513 168 695

Jiří Lepka

Sales director
jiri.lepka@i-tec.cz +420 603 459 640

Szymon Kropka

Country Manager, Polska
skropka@i-tec.pl +48 513 168 695

Ing. Tomáš Bína

Menadżer Sprzedaży Dystrybucyjnej, Retail i B2B, Czechy
tomas.bina@i-tec.cz +420 596 637 121 +420 733 484 574

Mark Mills

Sales Manager, UK
mark.mills@i-tec.cz +49 175 406 0410

Geert Meulenbelt

Sales Supervisor, France & Benelux
geert.meulenbelt@i-tec.cz +33 627 335 680

Christophe Gaborit

Direction commerciale, France
christophe.gaborit@i-tec.cz +607 618 262

Hakim Lekehal

Channel Account Manager, France
hakim.lekehal@i-tec.cz +33 652 001 052

Olivier Calmet

Sales Manager, Belgium & Luxembourg
olivier.calmet@i-tec.cz +32 (0) 473 757 546

Hormoz Vardeh

Sales Manager, D.A.CH.
hormoz.vardeh@i-tec.cz +49 178 358 8496

Agustin Cullell

Sales Manager, IBERIA
agustin.cullell@i-tec.cz +34 619 723 627

Dimitri Reytjens

Sales Manager, Netherlands
dimitri.reyntjens@i-tec.cz +32 491 648 924

Vojtěch Hodeček

Menadżer Marketingu
vojtech.hodecek@i-tec.cz +420 731 441 207

Liduše Pchalková

Księgowa
info@i-tec.cz
Napisz do nas
Czy chcesz nas o coś zapytać? Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Napisz do nas.



    hp-spoluprace-bg.png (193 798 bytes)
    Współpracuj z nami
    Sprzedajesz sprzęt komputerowy? Rozszerz swój asortyment również o nasze produkty.